Obserwatorzy

czwartek, 21 sierpnia 2014

Losowanie

Witam :)
 
Myślę, że wszystkie uczestniczki mojego rocznicowego candy zaglądają tu z niecierpliwością, czekając na losowanie.
No dziewczyny, miałyście szczęście, bo przez burzę jaka właśnie przeszła nad moją wioską nie pojechałam z moim dzieckiem na rowerek... trenujemy codziennie jazdę na rowerku na dużym parkingu przed naszą firmą (we wsi obok), bo tam jest pozbruk, a nie gruntowa droga z wielkimi kamieniami, na których Tomek nie daje rady ucząc się jazdy na rowerze. I dziś dojechaliśmy do firmy i lunęło... Wróciliśmy więc do domu i zabrałam się za robienie losów.
 
Maszyną losującą było moje dziecko. I z pewną dozą nieśmiałości wyjął jedną karteczkę... Spośród 27 osób biorących udział w zabawie poszczęściło się jednej, na karteczce było napisane:
 
 
ASIKOWY KĄCIK
 
 
Gratuluje zwyciężczyni!!

Od siebie chciałam Wam wszystkim podziękować za udział w zabawie.  Obejrzałam każdy Wasz blog i jestem pod ogromnym wrażeniem tego co robicie. Pomysły, wykonanie i różnorodność prac powalał mnie niemal za każdym razem. Powiem szczerze, że dopiero, gdy sama zaczęłam pisać bloga zdałam sobie sprawę jak wiele osób zajmuje się rękodziełem. Kiedyś, kiedy jeszcze wyszywałam niewiele o tym mówiłam, bo wydawało mi się to takim babcinym zajęciem. Nawet czasami wstydziłam się tego, bo wydawało mi się, że dziewczyny w moim wieku chodzą po sklepach, odwiedzają salony kosmetyczne, spotykają się na kawie i siedzenie w domu nad robótkami ręcznymi jest jakimś archaicznym zajęciem. Teraz wiem, że dziewczyn, które zamykają się w  jakiejś małej pracowni, jest tysiące i nawet jeśli robią to tylko wieczorową porą, to kochają swoją pasję do tego stopnia by o tym pisać, chwalić się i poświęcić temu każdą wolną chwilę.
 
Mam jeszcze jedną niespodziankę !!
 
Tą niespodziankę chciałabym przekazać Honoracie z Fioletowej Żyrafy - dlatego proszę Honoratę o kontakt.
 
Raz jeszcze bardzo Wam dziękuję za udział w zabawie. Zapraszam zawsze i o każdej porze. Ja również będę Was odwiedzać, bo u każdej z Was rewelacyjnie się czułam :)
 
Pozdrawiam serdecznie
Mirella

 

10 komentarzy:

 1. Serdecznie gratuluję wylosowanym !!!
  Dziękuję i pozdrawiam słonecznie.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję wylosowanym!
  Dziękuję i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za zabawę i gratuluję zwyciężczyni! :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje zwyciezczyni. Bardzo dziekuje za wspolna zabawe

  OdpowiedzUsuń
 5. gratulacje dla zwyciężczyni:) kiedyś też myślałam,że takie "dłubanie" przy czymś to tylko dla babć, a tu sama to robię i sprawia mi to wielką frajdę i czuję się szczęśliwa i spełniona jak komuś moje prace się podobają!!

  OdpowiedzUsuń
 6. O jacie, że ja wygrałam? Nie mogę uwierzyć:). Taka miła niespodzianka z samego rana, dziękuję bardzo. Mam pytanie, bo nie wiem nie widzę lub nie umiem znaleźć info na jaki mail mam wysłać moje dane.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście nie podałam adresu, przepraszam :) mirellax@wp.pl

   Usuń
 7. No to mnie mocno zaciekawiłaś :-) już piszę na Twojego maila:-)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)