Członkowie

Obserwatorzy

Papiery do decoupage

Papier do decoupage Róże bukiety


Ogarnięta obsesją na temat decoupage`u, pragnąca mieć wszystko do malowania, lakierowania, wykańczania i przede wszystkim naklejania zasiadłam w długi jesienny wieczór przed komputerem i zaczęłam przeglądać przepastne zasoby światowej sieci internetowej. Jakież cudne cudności znalazłam. Kwiatki, różyczki, aniołeczki, dziecięce piękności na widok których rozpływałam się z zachwytu...
W tym ogromnym szale poszukiwań zaczęłam gromadzić wszystko co zobaczyłam. A później segregować i układać na arkuszach. Gwiazdor w osobie mojego kochanego M przytaszczył całkiem dobrą kolorową drukarkę i papier o gramaturze 60g. i tak cokolwiek chce nakleić, w serwetkach tego motywu akurat nie mam drukuję sobie i już mam.
Mogę podzielić się swoimi zbiorami, dlatego jeśli ktoś będzie chętny na zakup takiego papierka lub kilku papierków, proszę o kontakt mirellax@wp.pl lub creativedecou@gmail.com  

2 komentarze:

 1. Pani Mirello jeszcze raz bardzo dziękuje za tak wspaniałą niespodziankę!! Papiery są śliczne, piękna kolorystyka..no i te motywy cudowne!!! Jeszcze raz dziękuje!!!:)
  Pozdrawiam serdecznie,
  Aneta
  (http://anett-art.blogspot.com/)

  OdpowiedzUsuń
 2. Super kolekcja,na pewno skorzystam z Twojej oferty :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)