Obserwatorzy

czwartek, 23 lipca 2015

Z okazji ślubu

Witajcie :)
 
dziś skromna, prosta szkatułka jako upominek dla nowożeńców. Szkatułka którą zrobiłam zamówiła koleżanka i będzie upominkiem zamiast kwiatów.
Myślę, że prośba Młodej Pary, aby zamiast kwiatów goście przynosili karmę dla zwierząt, która później trafia do schroniska, drobne upominki dla młodych, czy pluszowe maskotki, które przekazywane są później dzieciom w szpitalu lub w domu dziecka  to bardzo dobre rozwiązanie. Na takie drobiazgi goście najczęściej wydają tyle samo co na kwiaty, a są one bardziej praktyczne niż bukiet, który po kilku dniach zwiędnie i wyląduje w śmieciach.
Takim substytutem kwiatów będzie też moja skrzyneczka. Kolory to biały i szary, całość wylakierowana na połysk.
 
 


 
 
 
Poza tą skrzyneczką pracuję obecnie nad dużą szkatułką również prezentem ślubnym. Kończę też haftować obraz z żyrafą.
 
Pozdrawiam Was ciepło :)
Mirella


5 komentarzy:

 1. Piękna :)
  Dobry pomysł z tym zastępowaniem kwiatów, które nie mało kosztują :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też wolę sprezentować skrzyneczkę niż kwiaty :) Ta jest cudna, taka czysta i doskonała.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dobry pomysł, ale jaki pracowity. Czyż nie łatwiej kupić kwiatek i z głowy. Super skrzyneczka a największą jej zaletą jest ot, że jest to prezent do tych i tylko tych osób. Super!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna skrzyneczka,na pewno spodobała się,wyszła super :) Pomysł z zastąpieniem kwiatów pluszakami czy karmą dla zwierząt bardzo mi się podoba.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)