Obserwatorzy

czwartek, 10 września 2015

Baletnica

Witajcie :)

Zastanawiam się czy Was też fascynują baletnice? Nie sam balet, ale baletnice. Ich smukłość, gracja nawet delikatność. Nigdy nie chciałabym osobiście tańczyć baletu, bo wiem jaka to ciężka harówka i z iloma wyrzeczeniami się wiąże. Nie zmienia to faktu, że bardzo lubię baletnice i zawsze myślałam gdzie i jak wykorzystać grafikę z baletnicą. Tak powstała tabliczka ozdobiona szablonem, pastą strukturalną, bejcą i satynową pastą DailyArt. Całość wylakierowałam połyskiem i pokropkowałam jasną i ciemną farbą.A czy ktoś z Was chodził do szkoły baletowej? A może tańczyłyście coś innego? Ja osobiście tańczyłam taniec towarzyski i trzy lata chodziłam do akademickiego zespoły pieśni i tańca. To właśnie tam na rozgrzewkach mieliśmy elementy baletu.

Pozdrawiam serdecznie 

Witam też wszystkich nowych odwiedzających i zachęcam do pozostania na dłużej.
Chciałam też podziękować, za wszystkie życzenia urodzinowe.

Mirella

8 komentarzy:

 1. śliczna!! baletnice fakt mają wiele gracji i wdzięku i samodyscypliny by taką figurę utrzymać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dla mnie baletnice są takie eteryczne,a posiadają tyle wdzięku i gracji,że są fascynujące,za to je podziwiam.Twoja tabliczka z baletnicą jest prześliczna,fajnie wykorzystałaś tę grafikę :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ciekawa praca, i sam motyw piękny, ja tez już kilka razy podchodziłam do motywu baletnicy ale jakoś nie było mi po drodze :)

  OdpowiedzUsuń
 4. cudna , lubie baletnice za ich delikatność ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Super:)
  Zapraszam na zabawę u mnie :)
  http://zaczarowanypapier.blogspot.com/2015/09/zabawa-komentarz.html

  OdpowiedzUsuń
 6. Też tak jak Ty lubię baletnice, śliczna praca :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)