Obserwatorzy

poniedziałek, 2 września 2013

Nowe prace

Dziś pokażę najnowsze prace. Zdjęcia zostały zrobione w piątek, dziś obrobione i pomniejszone.
Najwięcej obaw mam w związku z tacą, którą robiłam na zamówienie. Miała być tylko w kolorach beż - popiel i zastanawiam się czy osobie dla której to robiłam się spodoba efekt mojej pracy.
Z zakładek zostały dwie - reszka rozeszła się wśród znajomych, tackę na owoce kupiła koleżanka, podobnie jak pudełko na herbatę, tyle że już inna.
Cieszy mnie to, bo to świadczy, ze jednak podobają się moje drewienka. Dziś przyjechała nowa dostawa.... ależ dużo mam pracy, szczególnie, że już spadło na nie kilka zamówień.

A oto przedmioty, o których wspomniałam: 
 
 

2 komentarze:

  1. Witaj Mirello;-)Gratuluję Ci tego komputerowego samozaparcia!I stałości w pasji.Ja niestety nie jestem podobnym przykładem...Ale może jeszcze nie trafiłam na to coś, które przyspieszy bicie mojej pompy.Bardzo chętnie będę zaglądała na Twojego bloga,napawać oczy pracami i podziwiać;-)

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. Aniu, bardzo dziękuję. Cieszę się, że to co robię podoba się innym. A Tobie dziękuję podwójnie, bo jesteś autorką pierwszego komentarza :0)))

      Usuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)