Obserwatorzy

piątek, 22 listopada 2013

Ala i As

Ala i As to nazwa naszej rodzinnej firmy. Produkujemy pościel dziecięcą, do łóżeczek 60x120 i 70x140.
Ale nie tylko pościel, bo również dodatki do pokoiku dziecięcego - zasłonki, lampki nocne i lampy wiszące, pościel do wózka i śpiworki, dla mam bardzo przydatny i wygodny rogal do karmienia, przyborniki uniwersalne, ale też na pieluszki i na zabawki.
Pomysłodawcą wszystkiego jest mój mąż, który komponuje nowe wzory, łączy desenie, kolory i przede wszystkim robi zdjęcia. Dla ścisłości ani on ani ja nie jesteśmy z wykształcenia krawcami, nigdy dotąd nie mieliśmy do czynienia z szyciem, materiałami i wykrojami. Zajęliśmy się tym w wyniku różnych kolei losu, jakie w życiu spotykają ludzi. I myślę, że to co robimy podoba się i znajduje uznanie. Sprzedajemy naszą pościel głównie do Europy, a w Polsce tylko na Allegro i w sklepie internetowym. Jakoś do tej pory mało sklepów było zainteresowanych współpracą z nami, choć jesteśmy bardzo otwarci na taką współpracę. 
U nas przede wszystkim jest ciągle coś nowego. Na przykład kolekcja Hearts w dwóch kolorach:i odwrotność

Bardzo ładnie wyglądają też szarości. Coraz więcej ludzi pyta o pościel w kolorze szarym. Na początek zrobiliśmy szare groszki, ale już wkrótce będą też pościele w szarym gładkim kolorze.

a dla tych, co wolą kolory bardziej żywe Grochy żółte

A co Wy myślicie o naszych pościelach?
Proszę napiszcie kilka słów, nawet jeśli Wasze dzieci już nie sypiają w takich łóżeczkach, to będę wdzięczna za kilka słów opinii.

Pozdrawiam
Mirella 

1 komentarz:

 1. witaj Mirello ,
  no to dziś powaliłaś mnie na kolana ..
  mam już trójkę dzieci w wieku od 9-15 lat ...jednak moim marzeniem jest mieć jeszcze córeczkę przed 40 -stką ...gdybym miała wybrać to serduszka podbiły moje serce i na pewno cały zestaw bym zabrała ze sobą ...jak już bociany wrócą ...to wpadnę tutaj :)
  gratuluję Wam bo macie wspaniałą pracę ,przyjemną i dającą satysfakcje z tworzenia ...i to jest piękne :)
  ps.na razie nie mogę zamówić bombek bo właśnie wydałam swój pierwszy tomik i powiem że to nie małe koszty zrobić coś takiego ...więc wybacz ...ale wszystkie są uroczo piękne a Anioły zawsze bedą gościły w moim sercu :)
  pięknie pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)