Obserwatorzy

wtorek, 14 października 2014

Toaletka z damą

Witam Was :)
 
Zaglądacie, zaglądacie a ja się nie odzywam... Wybaczcie, ale jakoś czas mi za szybko ucieka. Pracuję oczywiście cały czas, ale trochę mniej niż kiedyś. A wszystko przez to, że wracam z pracy później niż jeszcze miesiąc temu, Tomek w przedszkolu ma też już jakieś zadania do zrobienia, no i dom też wymaga ode mnie trochę poświęcenia. Cóż znacie to przecież na pewno bardzo dobrze :)
Teraz pracuję nad toaletkami, na które zamówienia posypały się jeszcze we wrześniu. Jedną już Wam pokazałam, dziś kolej na drugą. Będzie prezentem dla mamy jednej z dziewczyn, która u nas pracuje. Mam nadzieję, że się spodoba i zamawiającej i obdarowanej. Ponieważ będzie to dla pani w średnim wieku, uznałam, że taki motyw będzie odpowiedni.
 
 


 
Kolejna toaletka jest na wykończeniu i pojawi się myślę, że jeszcze w tym tygodniu. To Wy sobie oglądajcie, a ja pójdę jeszcze trochę popracować.
 
Miłego wieczoru Wam życzę, (oglądacie mecz Polska - Szkocja?)
Mirella
 
 

6 komentarzy:

 1. Toaletka urocza...z pewnością sie spodoba :) Mecz oglądają panowie...ja jestm pewna, że nasi dadzą ciała :P

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudowna:)
  Jestem nią oczarowana;)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Taka elegancka, Mirello przepiękna praca :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo podoba mi się ten motyw. A brązowy kolor otaczający go ładnie go wydobywa, nie przytłaczając absolutnie. Myślę, że obie Panie będą zadowolone :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo podoba mi się twoja praca. Gratuluję

  OdpowiedzUsuń
 6. To chyba moja ulubiona Twoja praca!!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)