Obserwatorzy

sobota, 27 grudnia 2014

Po świętach

Witajcie,
 
W tym roku robiłam mniej prezentów dlatego ich prezentacja będzie krótka.
Robiłam dwie toaletki dla dziewczynek, które są siostrami, dlatego toaletki są podobne. Obie też były inspirowane tą toaletką, którą dostałam od Marty z Deco-Pasji. Początkowo, osoba, która zamawiała u mnie te toaletki dla swoich bratanic, chciała, aby były ze zdjęciami dziewczynek, ale później stwierdziła, że dziewczynki teraz są małe - mają po 7-9 lat i za kilka lat te toaletki nie będą im się podobać z takimi dziecięcymi zdjęciami. Dlatego ostatecznie miał być motyw paryski i imiona dziewczynek.
Całość jak poprzednio bejcowana, trochę patynowana, wylakierowana na matowo, tylko wieczko ma wysoki połysk, niemal szkło, który niestety jest mało widoczny na tych zdjęciach.
 
 
 
 
 
Mam nadzieję, że jeszcze w tym roku uda mi się coś zrobić i Wam pokazać. Po kilku dniach bez farb i lakieru już mnie palce świerzbią... :o) Dziś co prawda mam jeszcze wizytę mojej rodzinki, ale wieczorem planuję usiąść w swojej pracowni i nad czymś popracować :o)
 
Miłego dnia Wam życzę
Mirella

2 komentarze:

  1. Piękne prace,dopracowane w każdym calu.
    Mnie też rączki świerzbią,aby coś nowego wykonać :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Toaletki są śliczne. Już widzę zachwyt Dziewczynek że dostały "dorosły" prezent.

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)