Obserwatorzy

piątek, 12 grudnia 2014

Pudełka na karty

Witajcie :o)
 
Jeśli pogoda dopisze, czyli jeśli nie będzie padać deszcz, to w niedzielę będę wystawiać swoje prace na bożonarodzeniowym jarmarku w Muzeum Rolnictwa w Szreniawie. Część stoisk na terenie muzeum jest w miejscach zadaszonych, ale niestety nie dla wszystkich takich miejsc starczyło. I ja jestem wśród tych, którzy będą stać pod chmurką. A nie mam żadnego namiotu, czy innego daszku, którym mogłabym ochronić swoje prace i siebie. Gdybym musiała zrezygnować z tej wystawy byłoby mi szkoda całej tej pracy, którą włożyłam w przygotowanie wszystkiego, bo o tym jarmarku myślałam już od lata. Samo muzeum w Szreniawie jest dość duże i jakoś nie zakładałam, że nie "załapię się" na miejsce zadaszone. No ale cóż... nie ma co gdybać... do niedzieli jeszcze trochę, podobno ma świecić słońce i będzie tylko przelotne zachmurzenie... :o)
Oprócz bombek, które prezentowałam wcześniej zabieram ze sobą inne moje prace, w końcu Boże Narodzenie to święta prezentów, może coś znajdzie nowego właściciela właśnie jako prezent dla bliskiej osoby. Ponieważ dużo mam szkatułek dla kobiet, postanowiłam zrobić też coś dla facetów. I tak powstały dwa pudełka do kart. Oba bejcowane, jedno pobielone, drugie przyciemnione trochę patyną. Proste, skromne - przyznaję robione na szybko. Ale jak stwierdził mój maż w prostocie też jest piękno! Jak miło to zabrzmiało w jego ustach :o) najczęściej cokolwiek mu pokazuje odpowiada: git.
Tak więc możecie ocenić to piękno w tej prostocie :o)))
 
Pierwsze jest malowane bejcą grafitową i bielone
 


 
Drugie pomalowane bejcą ugier i przyciemnione patyną
 

 
 
Jutro, jeśli czasowo dam radę pokażę ostatnie zdjęcia tegorocznych bombek.
 
Dziękuję za odwiedziny, za miłe komentarze, bo naprawdę są szalenie budujące i motywujące. I dziękuję, że jesteście, bo chce mi się to wszystko robić, fotografować i pisać. Dziękuję!!
 
Miłego weekendu i trzymajcie kciuki za ładną pogodę w okolicach Poznania w niedzielę!!
Mirella

2 komentarze:

 1. Śliczne te pudełka do kart,fajny pomysł na prezent dla faceta :)
  Najbardziej podoba mi się pudełko bielone.
  Świetna grafika.
  To prawda,że w prostocie jest piękno :)
  Powodzenia na jarmarku i życzę pięknej pogody w niedzielę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo ładne pudełeczka w męskich klimatach. Na pierwszym motyw z kartami bardzo przestrzenny - uzyskałaś świetny efekt :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)