Obserwatorzy

niedziela, 31 maja 2015

Chłopiec i jego przyjaciel

Witajcie :)

Moje dziecko jutro skończy 6 lat. Patrzę na niego i niedowierzam. To tylko sześć lat, albo już sześć lat. Też była niedziela, zbierało się na burzę, przyjechała do nas znajoma, akurat gdy ja rozmawiałam przez telefon z położną. Kazała natychmiast jechać do szpitala. Moja reakcja była zadziwiająca. Nie przejęłam się tym, że muszę jechać do szpitala, bo zaczął się poród, ale tym, że biedna dziewczyna przyjechała spory kawałek z Poznania do nas na wioskę, i w sumie musi wracać.
Tomek urodził się już po północy, więc był poniedziałek, 1.06. Był śliczny, maleńki i kochany. Spał całą noc i dzień, w przeciwieństwie do mnie :)
A teraz... to duży chłopak, ma 120cm wzrostu, gada non-stop, a ja we wtorek idę na zebranie do szkoły. Od września moje dziecko nie będzie już przedszkolakiem, a pierwszoklasistą.
I może dlatego obrazek z mojej najnowszej szkatułki, tak mnie rozczula. Już jak go znalazłam gdzieś w internecie wiedziałam, że wykorzystam go na jakimś drewienku. Sama szkatułka powstawała kilka tygodni. Zastosowałam szablon, przyciemniłam całość bitumem, i na koniec pocieniowałam brzegi patyną. Wylakierowałam lakierem matowym. Ostatnio bardzo lubię matowy lakier. Może dlatego, że szybko schnie.
 
 
 
 
Pozdrawiam Was serdecznie
Dziękuję za odwiedziny
Mirella

6 komentarzy:

 1. Super pudełeczko :) i wszystkiego najlepszego dla syna :)

  OdpowiedzUsuń
 2. 100 lat dla Synka! 6 lat to już poważny wiek ;D
  Szkatułka śliczna!

  OdpowiedzUsuń
 3. Urocze pamiątkowe pudełko kojarzy mi się z sielskością i beztroskimi szczenięcymi latami, choć wejście w szkołę to żadne tam szczenięctwo,. ale ważny etap w życiu bynajmniej nie beztroski. wszystkiego dobrego na to wejście i Tobie też żeby pozostały same dobre wspomnienia.

  OdpowiedzUsuń
 4. Najlepsze życzenia urodzinowe dla Synka :) A pudełeczko rzeczywiście śliczne :)

  OdpowiedzUsuń
 5. cudna skrzyneczka!!! moja córa 28 maja skończyła 2 latka :):):)

  OdpowiedzUsuń
 6. Świetny motyw na wieczku, a szablon na dole dodaje pracy charakteru :) Bardzo podoba mi się ta praca!

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)