Obserwatorzy

czwartek, 23 stycznia 2014

Dostałam wyróżnienie od Agnieszki K. :o)

Dziękuję za nominację Agnieszce z bloga http://decoupajage.blogspot.com/ i zapraszam do zapoznania się z jej blogiem, bo jest na czym oko zatrzymać.


„Liebster Blog Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”.Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz je o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. 
Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował”

A to moje odpowiedzi na pytania:

 1. Skąd czerpiesz inspiracje do swoich prac? - Przyznaję, często jeszcze podglądam coś u kogoś, przeglądam wiele zdjęć, grafik, rysunków i staram się skomponować  coś własnego. 
 2. Kiedy ostatnio miałaś chwilę tylko dla siebie? - Oj dawno, ale czasami wykorzystuję weekend kiedy moi mężczyźni jadą do babci, wtedy staram się nie sprzątać, nie prasować i nie robić nic co nie zalicza się do moich małych obsesyjek. 
 3. Jaki jest Twój sposób na relaks? - książka, haft, decoupage. Kolejność ulega zmianie. Ta przedstawiona pokazuje jak przebiegała moja ewolucja. 
 4. Co teraz czytasz? - "Podziemia III Rzeszy. Tajemnice Książa, Wałbrzycha i Szczawna-Zdroju" Jerzego Rostkowskiego i "Infekcje" Tess Geritsen. 
 5. Co zabrałabyś ze sobą na bezludną wyspę?  Na pewno cały kontener książek, bo bez nich nie mogłabym żyć, drugi kontener wszystkiego co potrzebne do decoupage i haftu i kompa z dostępem do netu :o))
 6. Długa kąpiel czy szybki prysznic? W zamierzchłych czasach kąpiel, teraz tylko prysznic!
 7. Jakie kolory pojawiają się w Twoim salonie? (stoję właśnie przed dylematem doboru kolorów) - ściany mają kolor cappuccino, meble beżowe, dużo zieleni jaką dają kwiaty i cała masa kolorowych zabawek Tomka :o))
 8. Jaki film polecasz na poprawę humoru? - Nikt nie jest doskonały z Chad Lowe, i niezastąpiona Pretty Woman.
 9. Gdybyś mogła spędzić cały dzień z jakąś znaną osobą to kogo być wybrała? - niestety on już nie żyje. Jako facet kiedyś mi się nie podobał - nie mój typ, ale z wiekiem... hm... było na czym oko zawiesić. Ale mimo wszystko był wspaniałym człowiekiem, dobrym, wrażliwym, pomocnym. Chciałabym choć w części mieć taki charakter.
 10. Marylin Monroe czy Audray Hepburn? - Audrey :o))
 11. Szpinak czy brokuły? - i jedno i drugie. Uwielbiam!!! Ilość w kilogramach. 

A oto blogi które ja chciałabym wyróżnić. Na tych właśnie stronach szukam inspiracji, zakochuje się w tym, co tworzą ich autorki i zawsze jestem pod wielkim wrażeniem ich talentu.

http://skarbnicaduszy.blogspot.com
http://deco-pasja.blogspot.com
http://oxigra.blogspot.com
http://petitdecu.wordpress.com
http://poddasze-decouart.blogspot.com
http://decobakcyl.blogspot.com
http://retrodrobiazgi.blogspot.com
http://selennea.blogspot.com
http://starepianino.blogspot.com
http://robie-bo-lubie.blogspot.com
http://takietammojedlubanie.blogspot.com

I moje pytania:

1. Czy w podstawówce lubiłaś prace ręczne?
2. Czym zastąpiłabyś swoją pasję?
3. Wino białe czy czerwone?
4. Komedia romantyczna czy film sensacyjny?
5. Gdybyś miała możliwość stworzyć fundację - jakiego rodzaju pomoc by niosła?
6. Czego nie potrafisz (nie znasz), a bardzo byś chciała umieć?
7. Jakiej muzyki lubisz słuchać?
8. W kuchni wolisz gotować czy piec słodkości?
9. Gdybyś musiała z czegoś zrezygnować, co ty by było?
10. Wakacje spędzasz na plaży czy z przewodnikiem?
11. Joga czy aerobic?

Dziękuję, że mogę dzielić się tym co lubię i komuś to się podoba. Pozdrawiam Mirella 

3 komentarze:

 1. Dziękuję bardzo za wyróżnienie:))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję! Chętnie się pobawię ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mirellko serdecznie dziękuję za wyróżnienie, ale nie biorę udziału w tego typu zabawach są dla mnie nieco kłopotliwe, bo za wiele blogów zasługuje na wyróżnienie i mam dylematy. Co prawda bardzo kusiły mnie Twoje pytania, ale muszę być konsekwentna tym bardziej, że mam znaczek na blogu. Mam nadzieję, że się nie pogniewasz. Pozdrawiam serdecznie.
  Grażyna

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)