Obserwatorzy

czwartek, 25 czerwca 2015

W podziękowaniu

Witajcie :)
 
Dziś w przedszkolu u Tomka - zakończenie roku. Co prawda Tomek do przedszkola będzie mógł chodzić jeszcze przez całe wakacje, ale dziś ta uroczystość oficjalna.
Bardzo sobie chwaliłam to przedszkole i cieszę się, że przenieśliśmy Tomka do tego przedszkola w listopadzie 2013.
Wychowawczyni Tomka to przemiła Pani Justyna, ze wspaniałym podejściem do dzieci. "Ulubiona pani" mojego dziecka, a nie ma to jak sympatia jaką czuje dziecko do swojego wychowawcy. Ponieważ sama bardzo lubię panią Justynę postanowiłam zrobić dla niej coś na pamiątkę. Pomysł padł na szkatułkę w kształcie książki - z grafiką która mnie kiedyś ujęła za serce.
 
Zastosowałam tu kilka technik, bo są złocenia, są spękania jednoskładnikowe na "tylnej okładce", jest szablon z pastą strukturalną, są pasty postarzające i patyna. Całość wylakierowana matowym lakierem.
A tak prezentuje się na zdjęciach :)
 
Osobiście jestem zadowolona z efektu końcowego. Myślę, że pani Justynie też będzie się podobać. Na pewno mogę powiedzieć, że będzie mi samej smutno rozstać się z tym przedszkolem.

Pozdrawiam serdecznie
Dziękuję, że mnie odwiedzacie.
Mirella
 

5 komentarzy:

 1. Piękny gest...wychowawczyni z pewnością się ucieszy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. śliczny prezent!!! piękna praca

  OdpowiedzUsuń
 3. Śliczna szkatułka. Wspaniały prezent. Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękna pamiątka na pewno spodobała się .Różnorodność technik dodała jej smaczku i świetny uzyskałaś efekt :) Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)