Obserwatorzy

sobota, 5 kwietnia 2014

Marta z Deco-Pasji

Chciałam Was dziś zaprosić do Marty z Deco-Pasji. Myślę, że wiele osób ją zna, bo Jej prace są bardzo wyjątkowe (myślę, że nie tylko w mojej ocenie). Po raz pierwszy zetknęłam się z jej dekupażem przeglądając rok temu forum klik i przez kilka dni siedziałam i czytałam wpis za wpisem z jej wątku o pracach podziwiając wszystko co prezentowała. Byłam pod wielkim wrażeniem jak w krótkim czasie potrafiła zrobić ogromne postępy w technice zdobienia. Jej prace były coraz to lepsze, pięknie ozdobione różnymi technikami i robione z takim smakiem, wyczuciem i umiejętnością doboru wszystkiego od kolorów farb, motywów, do detali wykończenia. To właśnie Ona zmotywowała mnie do tego, by zorganizować w domu miejsce, gdzie rozlożę swój warsztacik i będę robić swoje prace, nie na kolanie w salonie, ale z większym zaangażowaniem, starannością i przede wszystkim z pomysłem od początku do końca. Niestety wcześniej zaczynałam coś robić nie mając koncepcji chociażby w zarysie i wiele prac nie doczekało się nigdy wykończenia, bo utknęłam ze źle dobraną farbą, nie takim motywem, lub zabrakło czegoś jeszcze, żeby moja praca ujrzała światło dzienne.
Dziś mogę szczerze powiedzieć, że to po trochu Marty prace utwierdziły mnie w tym, że należy tworzyć, próbować, a doświadczenie z czasem pozwoli pochwalić się czymś naprawdę ładnym i godnym pokazania.
Cieszę się, że znowu mogę zaglądać do Niej na bloga i cieszyć oczy.

Każdemu, kto jeszcze jej nie odwiedził polecam Deco-Pasja

Życzę miłego dnia
Mirella

4 komentarze:

 1. Prace Pani Marty są naprawdę bardzo piękne i inspirujące:) !

  OdpowiedzUsuń
 2. Uwielbiam prace tej Pani, jest wspaniałą artystką:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam od początku prace Marty, jej warsztat w ciągu niedługiego czasu rozwinął się przepięknie, tworzy prace zapierające dech i wzbudzające podziw!
  A na forum ...... byłaś? hm... tylko podczytywałaś, czy może zalogowałaś się? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. O rety jak pęknie mnie Mirelka przedstawiła :)
  Bardzo dziękuję i dziękuję komentatorkom za przemiłe słowa :)

  OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)