Obserwatorzy

niedziela, 18 maja 2014

o konkursie...

Tak bardzo chciałam Wam dziś pokazać moją konkursową pracę, ale niestety musicie uzbroić się w cierpliwość do 20.05 Jest dogrywka zarówno w kategorii tematu głównego jak i w aranżacji.
Dziękuję za wasze wsparcie i za to, że trzymacie kciuki :o))
 
Pochwalę się przy okazji, że wygrałam zabawę u Marty z Deco-Pasji. Bardzo się cieszę, bo nagrodą jest praca zrobiona przez Martę. Mogłam wybrać co chcę, w jakich kolorach, z jakim motywem... ale dałam Marcie wolną rękę (tylko ciut zasugerowałam), ale uważam, że narzucanie tego jaka ma być praca trochę ogranicza pole działania. Ja osobiście nie lubię, gdy mam jakieś sztywne ramy w których się muszę zmieścić... Pamiętam jak kiedyś miałam zrobić tacę w kolorach szaro-beżowym z motywem w takich samych odcieniach, nie mogło być nawet zielonego listka czy czegoś podobnego. Trudno mi było znaleźć motyw, kolory też nie do końca takie były. Taca powstawała z wielkim trudem. Co prawda w ostatecznym rachunku się podobała, ale przysporzyła mi sporo stresu.  Dlatego od Marty chciałabym dostać coś co będzie dla mnie niespodzianką. A znając jej prace wiem, że będzie to coś bardzo ładnego, wyjątkowego i w dobrym stylu. Obiecuję, że pokażę to co dostanę od Marty.
 
A teraz idę popracować nad czymś własnym... :o))
 
Pozdrawiam serdecznie, dziękuję za odwiedziny i jak zawsze gorąco zapraszam
Mirella

1 komentarz:

Bardzo dziękuję za odwiedziny i komentarze. Jest mi szalenie miło, kiedy zostawiacie ślad po sobie. Wasze uwagi motywują mnie zawsze do dalszej pracy :o)